Japonsko

25. 3. 2019 - 5. 4. 2019
Jarní zájezd SAKURA s českým průvodcem, návštěvou PIVOVARU, palírny SAKE, muzea TOYOTA a muzea ŠINKANSENŮ

Pojďte s námi zažít jarní Japonsko a sakury netradičně. Vydejte se s naším zájezdem po stopách těch nejkrásnějších míst v Japonsku, zažijte na vlastní kůži bohatou japonskou kulturu a nechte se unést japonskou historií. A to vše na jaře, kdy po celém Japonsku kvetou tísíce krásných sakur. Doba plného rozkvětu těchto třešňových květů se přesouvá od východu směrem na západ a ve stejném duchu je koncipován i náš zájezd. Poznávání Japonska začneme v rušném Tokiu, kde se střetává tradice a kultura s moderní metropolí. V programu nebude chybět ani návštěva parku Hakone, horského městečka Takajamy či Nagoji. Určitě nevynecháme ani historické Kjóto, Naru či místo neštěstí 2. světové války Hirošimu. A aby těch zážitků nebylo málo, během zájezdu se podíváte do pivovaru, navštívíte palírnu sake, dozvíte se vše o železnicích v Japonsku v Muzeu železnice v Nagoji a půjdete se podívat do továrny automobilky Toyota. S námi na Vás čeká mnoho nezapomenutelných zážitků.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 88 500 Kč Podrobnosti Rezervace
POSLEDNÍ 4 MÍSTA

6. 5. 2019 - 18. 5. 2019
Jižní Korea a Japonsko

Nechte se s námi okouzlit krásou dvou významných asijských zemí. Jižní Korea i Japonsko se mohou pyšnit zajímavou historií, bohatou a exotickou kulturou i výborným jídlem. Od starodávných památek, chrámů, svatyní až po pulzující moderní velkoměsta, tyto dvě země Vám naprosto učarují. Navštivte s námi Soul a poznejte všechny jeho krásy a tajemství. Tato moderní metropole nabízí víc, než možná tušíte. Objevte také kouzlo Zlatého města – Kjongdžu, dnes součást světového dědictví UNESCO, v minulosti centrum rozkvětu buddhismu. Vaše kroky dále povedou do Japonska – navštívíte Tokio – pulzující rušné město, kde se mísí historie a modernismus. Poté se přesunete do Ósaky – obchodního centra a místa dobré japonské kuchyně. A samozřejmě nemůžete vynechat starobylé Kjóto, centrum japonské historie a kultury. Z Kjóta si také stihnete udělat výlet do Nary – kromě jelínků šika se ve zdejším parku nachází mnoho významných památek. S námi objevíte ta nejkrásnější místa obou zemí a věříme, že Vaše zážitky budou nezapomenutelné.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 106 755 Kč Podrobnosti Rezervace

4. 7. 2019 - 12. 7. 2019
JAPONSKO PRO KAŽDÉHO – letní zájezd s českým průvodcem

Pokud jste ještě nebyli v Japonsku, tak je tento zájezd určen právě pro Vás. Za skvělou cenu si užijete letní atmosféru TOKIA a jeho okolí.  Navštívíte historická místa jako je Asakusa nebo svatyně Meidži. Budete mít možnost se podívat do populárního muzea Ghibli (na vstupenky se někdy čeká i rok). Dáte si oběd a drink v Maid Café, a na to se nezapomíná! Vyrazíte za poznáním i mimo Tokio, a to na pobřeží do překrásného, historií proslaveného města KAMAKURA. Budete mít možnost podívat se k nejvyšší hoře Japonska Fudži a horské oblasti Hakone. Po celou dobu zájezdu s Vámi bude zkušený, česky mluvící průvodce.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 44 900 Kč Podrobnosti Rezervace

5. 11. 2019 - 18. 11. 2019
MOMIDŽI – podzimní zájezd s průvodcem

Pojďte se s námi podívat na krásy podzimních barev, poznat zcela odlišnou kulturu, odhalit starobylé zvyklosti, užít si cestu vysokorychlostními vlaky, pocítit mráz u Památníku v Hirošimě, podívat se do muzea vysokorychlostních vlaků v Nagoji, užít si adrenalin v moderní metropoli Tokio, ochutnat nejlepší kuchyni v Ósace, objevit kouzlo zapomenutého ostrova Šikoku, prohřát se v japonských nejstarších lázních, podívat se na unikátní exkurzi v muzeu ručníků, pokochat se pohledem na dokonalé japonské zahrady, nespočet chrámů a svatyň a zkrátka nechat se Japonskem na 14 dnů pohlit.

 


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 96 970 Kč Podrobnosti Rezervace