Japonsko

25. 3. 2019 - 5. 4. 2019
Jarní zájezd SAKURA s českým průvodcem, návštěvou PIVOVARU, palírny SAKE, muzea TOYOTA a muzea ŠINKANSENŮ

Pojďte s námi zažít jarní Japonsko a sakury netradičně. Vydejte se s naším zájezdem po stopách těch nejkrásnějších míst v Japonsku, zažijte na vlastní kůži bohatou japonskou kulturu a nechte se unést japonskou historií. A to vše na jaře, kdy po celém Japonsku kvetou tísíce krásných sakur. Doba plného rozkvětu těchto třešňových květů se přesouvá od východu směrem na západ a ve stejném duchu je koncipován i náš zájezd. Poznávání Japonska začneme v rušném Tokiu, kde se střetává tradice a kultura s moderní metropolí. V programu nebude chybět ani návštěva parku Hakone, horského městečka Takajamy či Nagoji. Určitě nevynecháme ani historické Kjóto, Naru či místo neštěstí 2. světové války Hirošimu. A aby těch zážitků nebylo málo, během zájezdu se podíváte do pivovaru, navštívíte palírnu sake, dozvíte se vše o železnicích v Japonsku v Muzeu železnice v Nagoji a půjdete se podívat do továrny automobilky Toyota. S námi na Vás čeká mnoho nezapomenutelných zážitků.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 94 624 Kč Podrobnosti Rezervace

6. 5. 2019 - 18. 5. 2019
Jižní Korea a Japonsko

Nechte se s námi okouzlit krásou dvou významných asijských zemí. Jižní Korea i Japonsko se mohou pyšnit zajímavou historií, bohatou a exotickou kulturou i výborným jídlem. Od starodávných památek, chrámů, svatyní až po pulzující moderní velkoměsta, tyto dvě země Vám naprosto učarují. Navštivte s námi Soul a poznejte všechny jeho krásy a tajemství. Tato moderní metropole nabízí víc, než možná tušíte. Objevte také kouzlo Zlatého města – Kjongdžu, dnes součást světového dědictví UNESCO, v minulosti centrum rozkvětu buddhismu. Vaše kroky dále povedou do Japonska – navštívíte Tokio – pulzující rušné město, kde se mísí historie a modernismus. Poté se přesunete do Ósaky – obchodního centra a místa dobré japonské kuchyně. A samozřejmě nemůžete vynechat starobylé Kjóto, centrum japonské historie a kultury. Z Kjóta si také stihnete udělat výlet do Nary – kromě jelínků šika se ve zdejším parku nachází mnoho významných památek. S námi objevíte ta nejkrásnější místa obou zemí a věříme, že Vaše zážitky budou nezapomenutelné.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 106 755 Kč Podrobnosti Rezervace

4. 7. 2019 - 12. 7. 2019
JAPONSKO PRO KAŽDÉHO – letní zájezd s českým průvodcem

Pokud jste ještě nebyli v Japonsku, tak je tento zájezd určen právě pro Vás. Za skvělou cenu si užijete letní atmosféru TOKIA a jeho okolí.  Navštívíte historická místa jako je Asakusa nebo svatyně Meidži. Budete mít možnost se podívat do populárního muzea Ghibli (na vstupenky se někdy čeká i rok). Dáte si oběd a drink v Maid Café, a na to se nezapomíná! Vyrazíte za poznáním i mimo Tokio, a to na pobřeží do překrásného, historií proslaveného města KAMAKURA. Budete mít možnost podívat se k nejvyšší hoře Japonska Fudži a horské oblasti Hakone. Po celou dobu zájezdu s Vámi bude zkušený, česky mluvící průvodce.


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 44 900 Kč Podrobnosti Rezervace

19. 9. 2019 - 29. 9. 2019
Zájezd na Mistrovství světa v RUGBY – JAPONSKO 2019

Tato výjimečná událost bude v hledáčku fanoušků z celého světa. Poslední mistrovství se konalo v roce 2015 v Anglii a těšilo se obrovské popularitě. Věříme, že Japonsko v tomto ohledu nebude jiné! Díky své specifické kultuře, tradicím, skvělé reputaci, co se organizace týče má šanci stát se „Mistrovstvím“ na které se nezapomíná. Zápasy budou probíhat celkem ve 12 městech Japonska. Pro Vás jsme vybrali čtyři. Vstupenky na ně jsou součástí balíčku tohoto zájezdu. Dva se konají v Jokohamě, jeden v Kóbe a poslední v Ósace.  Kromě těchto míst poznáte také Tokio, Kamakuru, Kjóto, Udži, Naru, Himeži a Hirošimu.      


Praha Japonsko Bude doplněn Snídaně

Akční cena 99 900 Kč Podrobnosti Rezervace