Polsko – největší zábavní park Energylandia

Termín 25. 5. 2019 - 25. 5. 2019
Cena 890 Kč
Rezervace

Program

Odjezd v časných ranních hodinách.

Příjezd do zábavního parku Energylandia (cca 50 km od Krakova západním směrem).

Park je určen pro všechny věkové kategorie. Jde o obrovský komplex na ploše 26 hektarů, kde se nachází okolo 60 atrakcí (27 obrovských zařízení, 20 her a interaktivních zábav, čtyři scény - dvě divadla a dva amfiteátry, na kterých se každý den konají umělecká vystoupení různého druhu i vystoupení např. pyrotechnická či vizuální - mapping 3D. Na území parku je možné také navštívit výjimečné kino 7D, které promítá filmy pro děti a mládež v technologii 3D podporované dodatečnými speciálními efekty. Pro atrakce je charakteristická speciálně zvolená tematická dekorace a scénografie rozdělená na 3 zóny:

 Pro nejmladší/ Dla najmłodszych „Bajkolandia” díky které je možné se ocitnout v krajině nejhezčích pohádek, a kde je využíván, kromě jiných i klasický, krásny vídeňský kolotoč „Sissi”, vodní mini plavba Poklad ostrovů/ „Wyspa skarbów” či dráhy „Jeep Safari” nebo Krajina trpaslíků/ „Kraina krasnali”. 

Rodinná / Familijna ve které celé rodiny tráví nezapomenutelné chvíle na horských dráhách /Roller Coaster (Energuś a Dragon), největších v Polsku. Je zde i nabídka vodních atrakcí vyvolávajících mnoho radosti, například při jízdách na loďkách nebo účasti ve vodní bitvě. 

Extrémní/Ekstremalna je skutečným rájem pro všechny milovníky vrcholného adrenalinu! Naše instalace v této zóně jako např. Roller Coaster Mayan či Viking vyvolávají požitek emocí! Podobné to je v případě velké obracející se lavice „Apocalipto” nebo obrovského kyvadla „Aztec Swing”.

Specifikace

Odjezdová místa: Rousínov, Komořany, Vyškov, Prostějov, Olomouc a dále po trase. ( Bučovice, Letonice, Dražovice po domluvě)

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu se 2 řidiči, průvodce.

Cena nezahrnuje: předběžné vstupné dospělí 119 PLZ, děti do 140 cm 69 PLZ. Vstupenka platí na všechny atrakce bez limitu celý den, komplexní pojištění 24,- Kč/os./den.

 

Leták Polsko – největší zábavní park Energylandia ke stažení

Mapa

Galerie