Japonsko Expres – s českým průvodcem

Termín 19. 11. 2020 - 26. 11. 2020
Původní cena 55 200 Kč
Cena 50 900 Kč
Rezervace

Program

Program

1. den – Praha –  Tokio

Odlet z Prahy do Tokia.

2. den – Tokio

Po večerním příletu na letiště Haneda se přesunete do hotelu. Nocleh Tokio.

3. den – Tokio

Po snídani se dnes projdeme obchodním a administrativním centrem Šindžuku, v  této čtvrti se nachází budova Tokyo Metropolitan Government Building, kde ve 45. patře jsou k dispozici 3 galerie s nádherným výhledem na Tokio, horu Fudži a Jokohamu. Po cestě uděláme zastávku v překrásném městském parku Gjoen. Mladší generaci potěší elegantní a módní čtvrť Šibuja s jejími obchodními domy i prodejnami. Podíváme se do rozlehlého parku Jojogi a do čtvrti Haradžuku: projdeme ulicí Takešita, která je známá tím, že se zde schází mladí lidé, často oděni do výstředních kousků. Dále budeme pokračovat ke svatyni  Meidži. A večer si užijeme zábavu v Roppongi, kde je spousta restaurací, barů a klubů.  Nocleh Tokio.

4. den – Tokio

Dnes navštívíme čtvrť Asakusa, kde se nachází nejuctívanější chrám Sensódži. Před chrámem jsou připraveny celé řady stánků, kde si můžete nakoupit různé suvenýry. Odtud je krásný výhled na relativně nově dokončenou telekomunikační věž Tokyo Sky Tree, která je momentálně nejvyšším vyhlídkovým bodem v Tokiu. Nocleh Tokio.

5. den – Tokio – Ósaka 

Po snídani v hotelu nás čeká přesun  do Ósaky a nezapomenutelný zážitek – cesta nejrychlejším vlakem Nozomi. Vypravíte se na prohlídku ósackého hradu, který byl postaven v r. 1586, a ve kterém dnes najdete sbírku věcí a předmětů od doby, kdy vládla v Japonsku rodina Tojotomi. A také si prohlédnete chrám Šitennódži považovaný za kolébku japonského buddhismu. Při cestě si projdete i samotné centrum Ósaky – Nambu a ve večerních hodinách se odeberete do hotelu. Nocleh Ósaka.

6. den  Ósaka - Kjóto – Ósaka

Po snídani v hotelu nás dnes čeká přesun do Kjóta. Po příjezdu vás čeká celodenní prohlídka zahrad, svatyní a centra města Kjóta, města chrámů, starobylých paláců, svatyní a tradičních japonských zahrad. Vydáte se k chrámu stříbrného pavilonu Ginkakudži, dále půjdete Stezkou filozofů k chrámu Nanzendži, který patří mezi pět velkých zenových chrámů v Kjótu a navštívíte úchvatnou zenovou zahradu Murinan. Po svatyni Heian Džingú s okolní zahradou se přesunete zpět do Kjóta. Nocleh Ósaka.

7. den – Ósaka - Nara - Ósaka

Po snídani v hotelu se  vydáme na celodenní prohlídku  Nary. V Naře najdete překrásný chrám Tódaidži, projdeme známý park, kde  navštívíme svatyni Kasuga Taiša se stezkou tisíce luceren. Ta každoročně právem přiláká tisíce turistů k procházkám.  Poté se vrátíme do hotelu v Ósace. Nocleh Ósaka.

8. den – Ósaka – Kansai 

Odlet zpět do ČR.

 

 

Specifikace

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha – Tokio, Ósaka – Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě společností Lufthansa
 • český průvodce po celou dobu pobytu
 • 6 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní – centrální 3* hotely
 • městská doprava po celou dobu pobytu  včetně dopravy z/na letiště
 • přeprava vlaky JR včetně vysokorychlostního vlaku šinkansen Nozomi
 • vstupy do památek během zájezdu dle programu
 • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • stravování kromě  výše zmíněných
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (6 000,-Kč)
 • osobní výdaje na místě
 • cestovní pojištění
 • osobní výdaje na místě

Cena za osobu ve dvolůžkovém pokoji.

Změna programu vyhrazena. Garantem zájezdu JTB Czech Republic.

 

Mapa

Galerie