Český Krumlov + Lipno

Termín 21. 8. 2020 - 23. 8. 2020
Cena 4 590 Kč
Rezervace

Program

  1. den: Odjezd dle odjezdových míst v odpoledních hodinách, po příjezdu do Českého Krumlova, ubytování, poté s průvodcem seznamovací procházka městem. Posezení a možnost večeře v pivovarské restauraci Eggenberg. Po večeři procházka zpět do hotelu osvětleným městem s pár zajímavými příběhy na dobrou noc.

 

  1. den: Po snídani sraz s průvodcem, poté okružní jízda Krumlovem se zastávkami na krásných vyhlídkách. Výstup u zámecké zahrady, procházka zámeckou zahradou a nádvořími krumlovského zámku s krásnými vyhlídkami na město, procházka kolem řeky Vltavy a různými krásnými uličkami města. Individuální volno na oběd. Po obědě je pak možné individuálně navštívit interiéry zámku (doporučujeme  1. rožmberskou trasu, také je možné navštívit muzea jako Egon Schiele Centrum, muzeum voskových figurín nebo muzeum útrpného práva......Večeře individuálně  buď v centru nebo u Hornobranského rybníka.

 

  1. den: Po snídani, odjezd na výlet na Lipno a podél Vltavy -  po krásných místech na Lipně a v okolí s vyprávěním o historii a současných zajímavostech Lipenska, Lipenské přehrady a řeky Vltavy. Zastávka pod hradem Rožmberk, zastávka na přehradě Lipno, zastávka na malou procházku na břehu jezera ve Frymburku na Lipně, možnost občerstvení (káva, zákusek, oběd). Poté odjezd  zpět  na odjezdová msta, návrat kolem 18 - 19. hod.

 

Specifikace

Cena zahrnuje: Veškerou dopravu mikrobusem, 2x ubytování  v hotelu 3*, 2x snídaně, průvodce dle programu.

Cena nezahrnuje: Případné vstupné.

Odjezdová místa:  Vyškov, Rousínov, Brno, Velké Meziříči, Jihlava (popř. další místa dle domluvy). Popř. je možné víkend absolvovat  po domluvě i vlastní dopravou ( odpočet  za dopravu dle domuvy).

Mapa

Galerie