Plitvice a koupání v moři - Chorvatsko

Termín 26. 8. 2020 - 30. 8. 2020
Cena 4 990 Kč
Rezervace

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách směr  Brno, Vídeň, Graz, Plitvická jezera.

2. den: Ráno přijedeme na Plitvická jezera, kde strávíme asi pět hodin prohlídkou národního parku s jeskyněmi, jezery a asi 140 vodopády.
Odpoledne se vydáme do přímořského střediska Kraljevica (cesta 2–3 hod.), kde se ubytujeme v pavilonech a pokojích vzdálených asi 350 metrů od moře. Večer nás ještě čeká možnost vykoupání v moři a poté večeře formou bufetových stolů.

3. den: Po snídani strávíme celý den odpočinkem u moře a večeře.

4. den: Po snídani vyklidíme pokoje a zájemci mohou vyrazit na půldenní lodní výlet na ostrov Krk. Po návratu nás čeká opět koupání u Jaderského moře. Okolo 18.00 odjezd zpět do ČR.

5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

 

Pavilony **Uvala Scott jsou umístěné ve svahu nad čistou zátokou Dubno, jedná se o klidnou lokalitu, pavilony jsou ve svahu.
K dispozici je restaurace, pizzerie, bar, směnárna, mini market, kulečník, sauna, taverna s živou hudbou, wifi (signál kolísá), tenis, minigolf, vodní sporty.
Pokoje Standart jsou starší, jednoduše zařízené s vlastním příslušenstvím. Jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky.               Za příplatek je možné objednat lepší pokoje, vybavené TV, lednicí a klimatizací.

Specifikace

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného, 2x ubytování ve dvoulůžkových pavilonech a pokojích **hotelu s možností jedné přistýlky, 2x snídani (formou bufetového stolu), 2x večeři (formou bufetového stolu) vč. jednoho nealko nápoje, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: Komplexní pojištění od Union poj. typ B120,- Kč/os./zájezd, pobytové taxy (asi 2 €/os./noc, nutno platit na místě), příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit), příplatek za pokoj s klimatizací, lednicí a TV 500 Kč/osobu, vstupné (Plitvice asi 250 Kn, děti 7–15 let asi 110 Kn, lodní výlet na ostrov Krk asi 160 Kn, děti do 18 let 140 Kn).

Odjezdová a svozová místa: Brno

+ 100 Kč: Vyškov, Rousínov

Sleva na 3. osobu na pokoji na přistýlce: 500 Kč
Sleva na dítě do 12 let s jedním dospělým na pokoji (plné lůžko): 500 Kč.
Sleva na dítě do 12 let se 2 dospělými na pokoji (na přistýlce): 900 Kč.

 

Garantem zájezdu CK Čile.

Mapa

Galerie