Slovinsko - příroda Julských Alp s koupáním v ecohotelu 4* uprostřed panenské přírody + vysokohorská silnice Nockalmstrasse

Termín 26. 8. 2022 - 28. 8. 2022
Původní cena 6 490 Kč
Cena 5 990 Kč
Rezervace

Program

1.den: Odjezd v brzkých ranních hodinách smět Tarvisio. První zastávku si uděláme ještě na italské straně u dvou jezer ledovcového původu Laghi di Fusine, která se nacházejí pod slovinským Mangartem. Poté navštívíme areál skokanských můstků v Planici (světoznámé skokanské středisko v Triglavském národním parku)  a zastavíme se u pramenů řeky Sávy. Navštívíme  také  nejznámějším  lyžařské středisko v Julských Alpách Kranjskou Goru. Poté budeme pokračovat směrem   Kamnik na ubytování v ecohotelu uprostřed panenské přírody Terme Snovik 4*.  V hotelu nás čeká koupání v hotelovém bazénu (bazén venkovní a vnitřní + tobogán), popř. saunování,  relax, večeře.  

2.den: Po snídani se vydáme k nejkrásnějším jezerům Julských Alp. Nejprve si projdeme soutěsku Vintgar v údolí řeky Radovny  (nenáročná procházka),  poté se vydáme k jezeru Bohinj (v případě zájmu plavba lodí po jezeře) a  poté k jezeru Bled.  Tento den se budeme procházet, kochat se nádhernou krajinou či se vydáme  na lodičce po jezeře.  Návrat na hotel, koupání v hotelovém bazénu, popř. saunování, relax, večeře. 

3.den: Po snídani ukončíme pobyt v hotelu a vydáme se do Rakouska do Korutan na vyjížďku nádhernou vysokohorskou silnicí Nockalmstrasse (35 km stoupání, 52 zatáček, 12% stoupání). Během jízdy nás čekají zastávky, procházky a nádherné panoramatické vyhlídky (svišti, pastviny, malé lázně, Zvon přání, naučná stezka...). Návrat zpět do ČR v podvečerních hodinách.

 

Specifikace

Cena zahrnuje: Veškerou autobusovu dopravu, 2x ubytování v eco hotelu Terme Snovik 4* s bazénem - použití venkovního  a vnitřního bazénu + tobogán, pitnou vodu, noční plavání (dle rozpisu hotelu pá, so), vodní gymnastika dle časů animačního programu hotelu, zapůjčení  nordických holí, použití venkovních cvičebních přístrojů, wifi, 2x polopenzi, služby průvodce, pojištění CK a povinný poplatek do Garančního fondu.

Cena nezahrnuje: Příplatek za 1/1 pokoj na vyžádání, turistickou taxu 2,50 euro/noc, registrační poplatek 2 euro/os., sauna 7,50-9 euro/ vstup, župan 7 euro/zapůjčení, ručník k bazénům 5 euro.

Odjezdové místo: Rašovice, Letonice, Dražovice, Komořany, Rousínov, Rohlenka, Brno, (Slavkov, Bučovice či jiná odjezdová místa po domluvě).

Mapa

Galerie