Londýn s jedinečnou návštěvou londýnského Parlamentu

Termín 22. 2. 2024 - 25. 2. 2024
Původní cena 20 990 Kč
Cena 17 490 Kč
Rezervace

Program

Nenechte si ujít jedinečný  zájezd od Londýna  s  úžasným zážitkem navíc -  s návštěvou  Dolní komoray a Sněmovny lordů lodýnského Parlamentu. 

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel.  Návštěva Britského muzea (jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších muzeí světa, exponáty z antického Řecka, starověkého Egypta - Rosettská deska, egyptské mumie a další úžasné předměty dovezené z více než 600 zemí světa). V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

2. den: Po snídani se vydáme do  oblasti City, pevnost Tower of London (korunovační klenoty). Projdme se  kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přejdeme přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Odpoledne se můžete proletět na  vyhlídkovém  obřím otáčivém kole London Eye nebo návštívit London Dungeon (pravdivé příběhy děsivých londýnských dějin) či mořské akvárium Sea Life. Návrat na hotel, nocleh.

3. den: Po snídani se vydáme do  oblasti Westminster.  Navštívíme  budovu Parlamentu, prohlédneme si  Dolní komoru a Sněmovnu lordů parlamentu. Uvidíme také hodinovou věž se zvonem Big Ben a Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Poté půjdeme přes ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), na  nejznámější náměstí Trafalgar Square. Odpoledne se  vydáme přes St. James park k Buckingham Palace.  Den zakončíme na Piccadilly Circus a poté si dáme večeři v Čínské čtvrti.  Návrat na hotel, nocleh.

4. den: Po snídani individuální volno k nákupům, či procházce v City, kde  se kome Vás budou tyčit ty nejznámejší londýnské mrakodrapy.  Můžeme si také v případě zájmu vyjet na  jednu z výškových budov v City a pokochat se výhledy na Londýn.   Odjezd na letiště, návrat do Prahy v podvečerních  hodinách.

 

Specifikace

Cena zahrnuje: Letenku Praha - Londýn - Praha, 1x základní kabinové zavazadlo/os. v ceně letenky a dle podmínek letecké společnosti (obvykle  s rozměry cca 40x20x25 cm), ubytování v hotelu 3* se snídaní, transfer letiště - hotel - letiště, průvodce po celou dobu zájezdu, povinné pojištění CK, povinný poplatek do Garančního fondu.

Cena nezahrnuje: Příplatek za jednolůžkový pokoj na vyžádání, další zavazadlo, cestovní pojištění od Union pojišťovny typ Pandemic A 30 za 280 Kč/os./zájezd,  cestovní pojištění od Union pojišťovny typ Pandemic A 30 za 480 Kč/os./zájezd pro osoby 70+, individuální vstupné, jízdné hromadnou dopravou.

Předběžné ceny vstupného: Parlament 25£, Britské muzeum  zdarma, jízdné cca 4-12£/den dle počtu cest.

Mapa

Galerie