Chorvatsko - pobyt u pláže na 7 nocí s výlety do NP Kornati, Krka a do Zadaru

Termín 4. 8. 2024 - 11. 8. 2024
Původní cena 18 990 Kč
Cena 16 990 Kč
Rezervace

Program

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách. Příjezd na ubytování k Jaderskému moři do oblasti Ninského zálivu do Vrsi-Mulo nedaleko Zadaru. Ubytování, koupání v moři, večeře.

2. den: Po snídani si užijeme volný den s koupáním a relaxací. Zájemci mohou prozkoumat okolí Vrsi s nekonečnými plážemi či jeho památky.

3. den: Po snídani nás čeká výlet k vodopádům řeky Krka. Tímto nádherným národním parkem se projdeme po mostcích a lávkách, které překonávají vodní kaskády, jezírka či vodopády. Uvidíme i slavný vodopád Skradinski buk, vysoký 46 metrů.

4. den: Po snídani nás čeká výlet lodí na Kornati, jedinečné vzácné ostrovy a ostrůvky s nedotčenou přírodou. Když Bůh stvořil svět, zůstala mu dle pověsti v dlani ještě hrst bílých kamínků, které hodil do moře, a tak vznikly ostrovky Kornati, čítají 152 ostrovů. Návrat na vykoupání a večeři.

5. den: Po dni stráveném odpočinkem si dáme předčasnou večeři a v podvečer vyrazíme do jednoho z nejkrásnějších dalmatských měst, do Zadaru. Při procházce historickým městem, které od dob Římanů bylo centrem celé oblasti, si prohlédneme římské fórum, kostel svatého Donata, ale můžeme využít i možnosti nákupů či posedět v některé z mnoha kaváren.

Zajdeme se podívat i na velkolepou atrakci mořských varhan (Morske orgulje) při západu slunce. Zadar má údajně nejkrásnější západ slunce na světě. Návrat v pozdních hodinách na hotel.

6. den: Po snídani nás čeká odpočinkový den u moře. Dopoledne můžeme vyrazit do asi 5 km vzdáleného Ninu. Jedná se o tři tisíce let staré královské město na ostrově, které je s pevninou spojené dvěma mosty. Po procházce historickým centrem se zájemci mohou vykoupat na širokých písčitých plážích.

7. den: Volný den určený k relaxaci či využití četných vodních atrakcí ve Vrsi (adrenalinové sporty, šlapadla, skákací hrad, ...). Lze dojít i na téměř liduprázdné pláže na druhé straně poloostrova.

8. den: Po snídani vyklidíme pokoje a odjedeme budeme se vracet zpět do ČR - příjezd v nočních hodinách.

 

Specifikace

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného, 7x ubytování ve dvou až čtyřlůžkovém pokoji s příslušenstvím v hotelu 3*, 7x snídani (formou bufetového stolu), 7x večeři (formou bufetového stolu), využívání hotelové pláže, lehátka + slunečníky (omezený počet pro hotel), wifi, všechny autobusové výlety uvedené v programu zájezdu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku,povinný poplatek do Garančního fondu.

Cena nezahrnuje: Komplexní cestovní pojištěníod Union poj. typ Pandemic  30 - cena 560,- Kč/os. (věk 15-69), cena  400,- Kč/dítě  (věk do 14,99),  cena 960,- Kč/senior (70a více), pronájem lehátek a slunečníků nad kapacitu hotelu,  pobytové taxy (asi 1,5 € /os./noc, nutno platit na místě), vstupné do národních parků+plavba lodí asi 80 €.

 

Slevy a příplatky:

Sleva pro dítě do 2,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma platícími dospělými 10.000 Kč / pobyt 

Sleva pro dítě  do 5,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma platícími dospělými 6.000 Kč / pobyt

Sleva pro dítě 613,99 let na přistýlce v pokoji se dvěma platícími dospělými 4.000 Kč / pobyt

Příplatek za jednolůžkový pokoj 5.000 Kč / pobyt (při včasném přihlášení lze doobsadit);

Odjezdová místa: Rašovice, Bučovice a Slavkov (možný svoz po domluvě nebo parkování  zdarma v Rašovicích), Letonice, Dražovice, Komořany, Rousínov, Vyškov (možný svoz po domluvě), Rohlenka, Brno, Mikulov.

Ubytování:

Hotel Beni  3* se nachází 30 m od pláže ve středisku Vrsi-Mulo, 200 m od místní autobusové zastávky a 22 km od Zadaru. Hotel má recepci, restauraci a terasu, malou pláž vybavenou slunečníky a lehátky. 

Pokoje mají francouzská okna nebo balkon, sprchu, WC, klimatizaci, telefon, fén,TV a wifi. Jsou různě veliké pro dvě až čtyři osoby (pár pokojů je rodinných, tzn. mají dvě místnosti).

Pláže okolo Vrsi jsou oblázkovo-písčité. Nedaleko hotelu je několik restaurací a barů, supermarket i tržnice s ovocem a zeleninou. Na pláži lze půjčit šlapadla, využít skákací hrad či četné adrenalinové atrakce. 

 

Upozornění:

  • ubytování je možné vždy po 14. hodině (popř. po 15. hodině), do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla,
  • některá města, lázně i turistická centra zavádějí úhradu tzv. pobytové či lázeňské taxy, taxy nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a platí se na místě v příslušné národní měně, často jsou zaváděny nahodile a jejich výše se mění, upřesnění výše tax Vám zašleme nejpozději v Pokynech k zájezdu,
  • výlety  nezahrnují cenu vstupného a jízdného, pokud není uvedeno jinak,
  • změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů je vyhrazena, popř. program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě,
  • v případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně,
  • průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak,
  • minimální počet osob pro realizaci zájezdu: 10 osob pro leteckou dopravu, 30 osob pro autobusovou dopravu, pokud není uvedeno jinak,
  • podmínky pro vstup občana ČR (EHS) na území daného státu naleznete na mzv.cz – vyhledejte daný stát.

Mapa

Galerie